Czy drżały ci kolana na samą myśl o tym? A może zacząłeś kiwać głową w zgodzie i zastanawiać się, jaką straszną rzecz zrobisz w następnej kolejności? Niezależnie od tego, czy należysz do tej czy innej grupy, każdy od czasu do czasu jest poszukiwaczem wrażeń.

Wysysacze krwi

Znowu wampiry? Można by pomyśleć, że rynek gier slotowych jest już przesycony grami o tematyce wampirycznej. Ale prawda jest taka, że nigdy nie możemy mieć dość tych martwych stworzeń. Zwłaszcza, gdy w Twoje ręce wpadnie taki „hit” jak Blood Suckers od NetEnt Games.

Opowieść o starożytnych krwiożerczych stworach rozgrywa się na 5 bębnach i 3 liniach. W grze Blood Suckers jest 25 linii wypłat, na których muszą się znaleźć co najmniej trzy takie same symbole. Uzbrojony w czosnek, Biblię i krzyż lub kuszę z drewnianą strzałą, możesz śmiało wkroczyć do walki. Walka nie będzie jednak łatwa, gdyż czeka na Ciebie sam Dracula i jego bladzi pomocnicy, którzy właśnie wyszli z grobowca.

Blood Suckers zaskoczy Cię hojnym zaopatrzeniem w symbole bonusowe i gry. Tradycyjny wild przybiera postać wampira, który pożąda soczystej szyjki niewinnej blondynki i służy jako joker. Może on zastąpić każdy symbol, który chcesz dodać do swojej linii wypłat.

Symbol scatter reprezentuje martwą pannę młodą i jeśli uda Ci się go umieścić przynajmniej dwa razy na bębnach, czekają Cię interesujące nagrody. Dwa symbole scatter zwiększają mnożnik Twojego zakładu, a 3 lub więcej takich symboli nagrodzą 10 darmowych obrotów, podczas których Twoje wygrane zostaną potrojone.

Jeśli uda Ci się wylądować 3 symbole Bonus, zostaniesz włączony do gry bonusowej. Młotek i drewniany kołek otwierają grobowiec pełen wampirów, w którym Twoim zadaniem jest otwieranie skrzyń. Za każdego wampira, którego znajdziesz i zadźgasz, otrzymasz przyzwoitą sumę. Gra kończy się, gdy natkniesz się na pustą skrzynię.

Gra jest interesująca wizualnie i towarzyszy jej przerażający dźwięk, który sprawi, że włosy na rękach staną Ci dęba. Żądni przygód gracze mogą najpierw wypróbować grę za darmo i sprawdzić wszystkie specjalne symbole.

Wysysacze krwi II

Bloodsuckers II

Popularna gra Blood Suckers od NetEnt games ma również wersję numer 2. A numer dwa jest tak samo przerażający jak jego starsza siostra.

W Blood Suckers ll elementy przygodowe zostały wkradnięte pomiędzy wampiry i grobowce. Uwodzicielska wampirzyca Amalia próbuje odnaleźć zaginiony skarb, a Ty musisz jej w tym pomóc. Twoim zadaniem jest stworzenie zwycięskiej kombinacji na 5 bębnach i 3 liniach. Dostępnych jest 25 stałych linii wypłat. Jeśli na jednej linii pojawi się kilka zwycięskich kombinacji, wygrywa linia o najwyższej wartości. Jeżeli podczas jednego obrotu uzyskasz kilka zwycięskich kombinacji na różnych liniach wygrywających, wygrane zostaną zsumowane.

W tej grze nie zabraknie również hojnych symboli bonusowych. W tym przypadku wild ma dwie funkcje – służy jako wild, który może uzupełnić brakujący symbol. Jednak działa on również jako samodzielny symbol, co oznacza, że jeśli uda Ci się go trafić przynajmniej dwa razy, zostaniesz nagrodzony kredytem. Kolejnym symbolem bonusowym jest Scatter. 2 Scattery mogą zwiększyć mnożnik Twojego zakładu.

Emocje zaczną rosnąć, jeśli uda Ci się trafić przynajmniej 3 symbole Bonus. Taka kombinacja odblokuje grę bonusową Hidden Treasure. Czekają na Ciebie tajemnicze trumny, zawierające symbole wygrywające. Jeśli wylądujesz na symbolu klucza, przejdziesz do następnego poziomu, który prowadzi do wielkiego skarbu na ostatnim poziomie. 3 symbole Scatter w grze bonusowej aktywują 100 darmowych obrotów. Jednakże, jeśli napotkany zostanie Demon, gra bonusowa kończy się.

Blood Suckers ll z pewnością ma wiele do zaoferowania zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom. Możesz najpierw wypróbować tę tajemniczą grę pełną zwycięskich symboli za darmo i pokazać Amalii, że jesteś idealnym partnerem do poszukiwania skarbów.

Legacy of the Wild

Legacy of the Wild

Czarodzieje nie zawsze są tylko uroczymi stworzeniami, które znamy z bajek dla dzieci. Niektóre z nich są złe, niebezpieczne i wykorzystają każdą okazję, aby rzucić na Ciebie zły urok. Nie wierzysz w to? W takim razie na pewno nie grałeś w grę slotową Legacy of the Wild firmy Playtech, w której znajdziesz się po ciemnej stronie świata magii.

Ta tajemnicza gra zabierze Cię do krainy duchów, czarnoksiężników, goblinów i goblinów. Twoim głównym celem jest uniknięcie wszystkich wrogich potworów, które próbują rzucić na Ciebie swoje zaklęcia. Nie oznacza to jednak, że podczas tej przygody nie można się dobrze bawić i zarobić trochę poważnej gotówki. Jest wiele okazji do wygrania.

Slot ma 5 bębnów, 4 rzędy i 20 stałych linii. Bębny są osadzone w magicznym środowisku studyjnym, gdzie znajdują się również magiczne księgi i topniejące świece. Jeśli uda Ci się ułożyć wygrywającą kombinację z symboli postaci, czeka Cię niezła nagroda. Ornamenty i kształty są mniej warte.

Dziki symbol (znany jako Book of Wilds) działa jak joker. Zastępuje on każdy inny symbol, który chcesz dodać do wygrywającej kombinacji. Księga Jokerów może zawierać do 5 stron, które otwierają się, aby dołączyć inne symbole wokół symbolu Jokera.

A teraz nadchodzi najlepsza część. Po każdej wygranej, symbole magicznie znikają z wygranej kombinacji i są zastępowane nowymi symbolami. Ta opcja daje Ci coraz to nowe szanse na wykręcenie większej ilości zwycięskich kombinacji. Pozwala to na uzyskanie wielu wygranych w jednym obrocie.

Legacy of the Wild to porywająca i niezwykła gra, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym graczom. Jeśli chcesz sprawdzić, czy się nadajesz, wypróbuj najpierw grę za darmo. Po kilku obrotach, natychmiast się wciągniesz i poczujesz się jak w domu w królestwie magii.