Co to są Anglia Land offline kasyna?

Hazard w Anglii jest legalny i bardzo popularny. W sumie grają bardzo dużo.

Sloty, loterie, bingo, zakłady sportowe i wiele więcej. I to właśnie tutaj kasyna offline są bardzo popularne.

Wystarczy otworzyć Google maps i przejść się dowolną ulicą w centrum dowolnego miasta, a na każdym rogu zobaczysz małe, stacjonarne kasyna offline. Do tego dochodzą bukmacherzy William Hill i Ladbrokes z zakładami sportowymi. Co, jak mi się wydaje, jest kilka razy więcej niż kawiarnia z bułeczkami.

A sama rodzina królewska często przyjeżdża na tor wyścigowy, aby obejrzeć wyścigi i obstawić kilka zakładów. Nie jest więc wcale zaskakujące, że Brytyjczycy są czwartym największym hazardzistą na świecie.

Mieszkając w Anglii przez około 5 lat, zebrałem kilka ciekawych historii dotyczących tego, jak odwiedzałem stacjonarne kasyna offline i mam wspomnienia na całe życie.

Historia kasyna offline #1 – nasza najlepsza godzina

kasyna offline

Prawdopodobnie każdy człowiek, a zwłaszcza hazardzista, ma w pamięci czas, kiedy gwiazdy na niebie ułożyły się w odpowiedniej kolejności, a Ty pływałeś w morzu szczęścia.

Kiedyś doświadczyłem dokładnie tego uczucia w Leeds, w Anglii. Historia wydarzyła się około 15 lat temu i nawet zdjęcia zostały kiedyś umieszczone na portalu społecznościowym, co nie jest już prawdą. Ale ponieważ nie byłem sam, ale z młodszym bratem, dokładność tej historii jest gwarantowana.

Pewnego dnia musieliśmy czekać na autobus na dworcu autobusowym. A żeby nie pić kawy z automatu na dworcu, postanowiliśmy wybrać się do najbliższego kasyna offline i połączyć biznes z przyjemnością. Rzuć 5-10 funtów i daj graczom darmową kawę. Zdjęcie poniżej (zrobiłem zrzut ekranu z map Google) pokazuje dokładnie tę samą instytucję „Storeys Amusements”.

Wewnątrz angielskiego stacjonarnego kasyna offline w tamtych czasach wyglądało to mniej więcej tak.

Specyfiką angielskich slotów było to, że istniały tylko trzy poziomy zakładów. 0.5 £, 1 £ a 2 £. Od tego zmienili i „RTP” slot return. Nie pamiętam dokładnie, ale było to około 96%, 97% i 98,5%.

Slot rtp można znaleźć na tym obrazku. Gry kasynowe z RTP są pokazane na tym obrazku.

A jednak, jak na zdjęciu, każdy slot miał swój własny jackpot… W naszym przypadku były trzy.

Bronze – 100 GBP, Silver – 250 GBP i Gold – 500 GBP.

Nie wiem, z którego providera pochodził pierwszy slot (nie zastanawiałem się wtedy nad tym), ale jego motywem przewodnim były smoki. Generalnie, dosłownie po kilku obrotach, wypadły 3 złote smoki, slot rozbłysnął i zaczęła grać muzyka. Złoty jackpot wypadł… Nie można było jednak zadzwonić do operatora i spokojnie go odebrać. Wciskasz przycisk wypłaty, a maszyna zaczyna wypłacać pełną kwotę w monetach jednofuntowych. Oczywiście wszyscy w pokoju natychmiast zwrócili nam na to uwagę.

Ale to nie koniec historii. Podczas gdy pieniądze wysypywały się z maszyny, a operator składał worek, by je przeliczyć i wymienić na banknoty, ja nabrałem rękę na monety i wziąłem to, co mi dano.

Usiedliśmy przy pobliskim automacie, dokładnie takim samym, ale z krasnoludkami, tęczami i garnkami. Wsypaliśmy te wszystkie monety do automatu, zakręciliśmy kilka razy i wypadły nam 3 garnki złota.

W ciągu kilku minut drugi Jackpot wynosił £500. Ludzie na sali trochę się spięli, a kontyngent jest bardzo zróżnicowany. I wszystko to wyglądało nieprzyjemnie. Dwie nieznajome osoby weszły do środka i w ciągu 10 minut wygrały dwa jackpoty!

Uznałem więc, że wchodzenie do autobusu z tysiącem w kieszeni jest wystarczająco niebezpieczne i poprosiłem o wezwanie taksówki.

Wróciliśmy bezpiecznie do domu i podzieliliśmy się wygraną. Mój brat kupił wtedy swojego pierwszego laptopa, a ja wpłaciłem pieniądze na to konto.

Historia kasyna offline #2 – Smutna

sloty

Miałem przyjaciela w Anglii, razem z nim pracowaliśmy w fabryce. Uzależnił się więc od elektronicznej ruletki u bukmachera offline William Hill (na zdjęciu).