Witam i zapraszam do drugiej części naszej oceny kasyna. W tym artykule omówimy kody bonusowe 20bet, bonusy za zapisanie się i oferty powitalne. Ale mylisz się, jeśli myślisz, że to wszystko. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj kilka kluczowych porad na temat korzystania z ofert powitalnych i kodów promocyjnych. Oferują one bonusy powitalne i bonusy za zapisanie się, które można odebrać wpisując kod bonusowy otrzymany po rejestracji darmowego konta. Program VIP znacznie poprawił ocenę 20Bet PL casino. W naszej recenzji 20bet PL postanowiliśmy dowiedzieć się nieco więcej o ofercie eSportów, ponieważ z dnia na dzień eSporty stają się coraz bardziej popularne i nie widać oznak spowolnienia. Zanim przejdziesz do recenzji 20bet, zapoznaj się z ofertą eSportów, abyś miał informacje z pierwszej ręki, jakie bonusy masz do dyspozycji po tym, jak przekażemy Ci wszystkie inne informacje.

Bonusy w kasynie: Zasady i warunki

Zasady i warunki

Bonusy, które są dostępne dla Ciebie są następujące:

  • W kasynie otrzymasz 120 darmowych spinów.
  • Dostępny jest darmowy bonus powitalny o wartości 220 euro.
  • Przy drugiej wpłacie otrzymasz 50 darmowych spinów.
  • Możesz zdobyć 100% match bonus do 120€ oraz 120 darmowych spinów na Elvis Frog.

Z różnych powodów, mogłeś nie otrzymać bonusu od pierwszej wpłaty. Aby rozpocząć, sprawdź dwukrotnie, czy wypełniłeś wszystkie wymagane pola na swoim koncie. Jeżeli tego nie zrobisz, Twój bonus przepadnie. Po drugie, upewnij się, że dokonałeś wymaganego depozytu, aby się do niego zakwalifikować. Wreszcie, upewnij się, że nie kliknąłeś opcji „Nie chcę żadnych bonusów” w ustawieniach konta.

Jak dużo gotówki możesz zarobić w 20Bet PL?

Nagrody pieniężne, które można wygrać, są następujące: Na poziomie 71000 punktów, otrzymasz 600 punktów i nagrodę 5€; na poziomie 81500 punktów, otrzymasz nagrodę 10€; a na poziomie 9, otrzymasz nagrodę 15€. Jeśli więc uda Ci się przejść do ostatnich trzech etapów, możesz zarobić sporo pieniędzy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść do ostatnich poziomów to Poziom 28: 2 500 000 punktów i wypłata €25 000 Poziom 29: 5 500 000 punktów i nagroda €50 000.

Jak są wyszczególnione nagrody i korzyści?

Bonusy od 20bet PL podlegają pewnym warunkom. Na przykład, nasz 100 procentowy bonus od pierwszego depozytu jest ograniczony do 120€. Oznacza to, że jeśli zainwestujesz 150€, otrzymasz bonus w wysokości 120€, a nie 150€. Zostanie on automatycznie dodany do Twojego konta, jeśli dokonasz wpłaty, która kwalifikuje się do otrzymania bonusu Friday Reload. Niektóre z powodów, dla których możesz nie być w stanie go otrzymać są następujące: Nie jesteś graczem w grze. Wyjąłeś pieniądze w piątek przed złożeniem depozytu. Możesz również skorzystać z innych aktywnych korzyści. Zaznaczyłeś opcję „Nie chcę żadnych bonusów” w preferencjach swojego konta. Wszystkie zachęty oferowane w 20bet PL są wymienione na stronie Promocje. 

20Bet PL Program VIP

Program VIP w kasynie podzielony jest na 30 poziomów. W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy będziesz otrzymywał wspaniałe prezenty. Aby przejść do następnego poziomu, musisz zebrać odpowiednią ilość punktów. Na przykład poziom 1 wymaga 10 punktów, aby otrzymać 10 darmowych spinów, a poziom 2 wymaga 25 punktów, aby otrzymać kolejne 10 darmowych spinów. Możesz zdobywać gotówkę zamiast darmowych spinów w miarę postępów w poszczególnych etapach.